Warning: include(config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/dsmgrou3/domains/zabrzewsercuslaska.pl/public_html/index.php on line 3 Warning: include(config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/dsmgrou3/domains/zabrzewsercuslaska.pl/public_html/index.php on line 3 Warning: include(): Failed opening 'config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.6') in /home/dsmgrou3/domains/zabrzewsercuslaska.pl/public_html/index.php on line 3 REZERWACJA MIEJSC | Targi Zabrze

2018

REZERWACJA MIEJSC

REZERWACJA MIEJSC

W grze można brać udział w drużynach od 2 do 5 osób. Co najmniej jedna osoba w drużynie musi mieć ukończone 18 lat. Ze względu na dość wymagające zadania rekomendujemy, by oprócz dorosłego opiekuna minimalny wiek graczy w drużynie wynosił  co najmniej 10 lat.

Pierwsza drużyna rozpocznie grę o godzinie 10.20, a kolejne zespoły będą wchodziły do gry co 20 minut. Na godziny 13.00, 13.20, 13.40 i 14.00 zapiszemy po dwa zespoły. Ostatnia gra rozpocznie się o godzinie 14.00. Każda drużyna będzie miała maksimum 2 godziny od startu swojej tury gry na wykonanie wszystkich zadań i powrót na metę.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia etapu zadania specjalnego w klimacie room escape w specjalnie wydzielonej przestrzeni na terenie Targów będzie z góry określona dla każdej drużyny i niezmienna. W tym etapie dopuszczamy możliwość łączenia mniejszych drużyn, by wspólnie utworzyć zespół 5-osobowy. Pozostałe zadania będziecie mogli już wykonywać osobno.

Do udziału w grze będzie potrzebne urządzenie mobilne (np. smartfon) z dostępem do internetu oraz baterią pozwalającą na korzystanie z urządzenia przez cały czas zabawy. Przed grą należy wgrać aplikację do odczytywania qr-kodów oraz do słuchania radia (i koniecznie zabrać ze sobą słuchawki!). Potrzebny będzie również aparat fotograficzny z wyświetlaczem (w telefonie lub odrębny sprzęt).

Warunkiem udziału w grze jest rezerwacja miejsc. Rezerwacji można dokonywać elektronicznie od 11 kwietnia (środa) od godz. 20.00 na stronie https://rezerwacja.pionierzytechniki.pl/ lub osobiście w dniach 13-14 kwietnia na terenie hali MOSiR w Zabrzu w godzinach Targów. Miejsca w grze będą oferowane do momentu osiągniecia limitu 80 uczestników.

Już dziś zerknij na https://rezerwacja.pionierzytechniki.pl/ i ustal ze znajomymi, na który z terminów chcielibyście przyjść - ułatwi to wybór po otwarciu rejestracji 11 kwietnia o 20.00.

 

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE? WEJDŹ NA: https://rezerwacja.pionierzytechniki.pl/

 

 

Wspierają nas

          

Organizatorzy

 

 

Kontakt

Urząd Miejski w Zabrzu. Wydział Promocji,Turystyki i Sportu
ul. Religi 1
41-800 Zabrze
sekretariat_wpts(@)um.zabrze.pl
+48 32 273 97 60
+48 32 273 97 34
www.um.zabrze.pl